ROTA FUARCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ROTA FUAR HİZMETLERİ


Konusunda uzman, hızlı ve yaratıcı ekibimizle, etkin fuarlar organize ederek, yarattığımız katma değer ile fark yaratıyoruz.

Uluslararası alanda, her endüstride ve hizmet sektöründe, organize ettiğimiz fuarlarla, proje ortağı olarak gördüğümüz katılımcıları, başta Türkiye ve Dünya’ya duyurken, ziyaretçilerin ve profesyonel ilgililerinde sektörde aradıklarını bulmasını sağlıyoruz.

Düzenlediğimiz organizasyonlarla gerek bölge gerek ülke ekonomisine katkı sağlarken, uluslararası etkinleşimlerle, uzun süreli ekonomik işbirliklerinin gelişmesine destek oluyoruz

  1. Üç Boyutlu Tasarımlar
  2. Kurumsal Sunumlar
  3. Mobil Sahne Hizmetleri

HİZMET ANLAYIŞI

HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜN


GÜNCEL TEKNOLOJİK DONANIM

Rota Fuar, sektördeki gelişmeleri uzman personeli ile sürekli olarak takip ederek, zamana ve teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uydurur. Fuar kurulum ve sunum hizmetleri için gerekli olan tüm donanımları hızla temin ederek bünyesine katar.

MÜKEMMEL ZAMANLAMA

Herşeye sahip olabilirsiniz. Ama işler zamanında sunulmuyorsa anlamını yitirir. Rota Fuar olarak biz zamanlamaya maksimum önem veririz. Herzaman tam zamanında ve mükemmel sunumlarla karşınızda oluruz.

FİKİRLERİN TASARIMA DÖNÜŞTÜĞÜ AN

Rota Fuar, alanında özel eğitim almış tasarım uzmanları ile çalışır. Yeni fikirler, küçük hayaller, kağıt üzerindeki eskizler; Her düşünce pratik dokunuşlarla onların elinde mükemmelleşir.

PROFESYONEL, HIZLI VE YARATICI


a
BAŞARIYI, KALİTEYİ VE İSTİKRARI HEDEFLEMİŞ İSENİZ; ROTANIZ DAİMA DOĞRUDUR.

Rota Fuar, anahtar teslimi fuar organizasyonlarında tutunda, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Medya Planlama ve Satın Alma, Logo ve Amblem Tasarımı, Kurumsal Basılı Materyaller, Fuar Kataloğu, Billboard, Hall Önü Banner, Stant Kiralama Hizmetleri, Özel Stant Tasarımları gibi daha bir çok alanda hizmet sunmaktadır.